Menu

Vyhlídkové lety

Létání je pro nás radost o kterou se s vámi rádi podělíme.
Vyhlídkové lety létáme na motorových letadlech nebo na
kluzácích

Koupit

Vyhlídkové lety

VYHLÍDKOVÝ LET
PRO 1-3 OSOBY
#

Jedinečný zážitek pro všechny, kteří chtějí vidět Jižní Čechy nebo i Aply z výšky. Vychutnat si ho můžete z paluby letounů L-13SW Vivat a WT 9 Dynamic (pro jednoho cestujícího), nebo klasické Cessny 172 Skyrocket (1 až 3 cestující) a nebo využít nabídky letu v jednom z nejmodernějších sportovních letadel současnosti, luxusním Cirrusu SR 22 (1 až 3 cestující), vybaveným navíc padákovým záchranným systémem. V základu nabízíme lety dlouhé 15, 30, 45 a 60 minut. Trasu letu si můžete domluvit s pilotem, let je možné po domluvě za příplatek prodloužit.

ZKUSTE SI
BÝT PILOTEM
#

Vyzkoušejte si, jaké to je pilotovat letadlo. Není potřeba žádných předcházejících zkušeností. Před samotným letem Vás pilot seznámí s letadlem, společně naplánujete let, zkontrolujete počasí a provedete předletovou prohlídku. Pak nastoupíte do letadla, kde pod dohledem pilota nebo instruktora připravíte letadlo na spouštění motoru. Poté následuje pojíždění k dráze a příprava letadla na vzlet. Po vzletu budete řídit letadlo sami a vyzkoušíte jak reaguje na pohyby řídící pákou. Zkusíte si navigovat podle mapy a kompasu.

VYHLÍDKOVÝ LET KLUZÁKEM
PRO 1 OSOBU
#

Nenechte se rušit hlukem motoru a užijte si několikaminutový let větroněm. Poletí s vámi zkušený pilot, budete se volně vznášet nad krajinou a vy se můžete jen nerušeně kochat.

Lety provádíme nejčastěji o víkendu po předchozí telefonické dohodě. Vyhlídkový let je možné uskutečnit jen za příznivého termického počasí.

Doporučujeme vyhlídkový let do alp
Více info